Okolica

Znajdujemy się w malowniczym, zacisznym miejscu otoczonym zielenią z  pięknym ogrodem, w którym znajdują się dwie przestronne altany.

Okolica

Strzelczyn

Nasz Dom położony jest na wsi — w Strzelczynie, gmina Chojna, Województwo Zachodniopomorskie. To mała i spokojna wieś otoczona lasami, łąkami i polami uprawnymi leżąca blisko niemieckiej granicy, 25 km od Schwedt. Niedaleko znajduję się również największa winnica w województwie zachodniopomorskim – Winnica Turnau, którą warto zwiedzić przyjeżdżając do rodziny mieszkającej w „Cichym Zakątku”. Miejscowość jest dobrze skomunikowana (droga S3) ze Szczecinem – 70 km, Gorzowem Wielkopolskim – 75 km i Poznaniem (doga S3 i autostrada A2) – 230 km. 

Doskonałe położenie naszego domu oraz malowniczy ogród będący jego spójną częścią powoduje, że nasi mieszkańcy będą się u nas czuli doskonale. Pobyt w domu seniora jest okazją, aby poprawić jakość życia. Nasz dom opieki spełnia wszelkie potrzeby starszych osób. Ponieważ jest to prywatny dom seniora, możemy zająć się każdym mieszkańcem z osobna. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Zapewniamy także prywatność, konieczną by odzyskać siły i czuć się komfortowo.